• ÖĞRENME SORUNLARI, ÇÖZÜM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Kurucularımız

Uzm. Klinik Psk. Süleyman HECEBİL

1966 yılında Denizli – Tavas'ta dünyaya geldi. Evli iki çocuk babası olan Hecebil İlk, orta ve lise eğitimini Denizli'de tamamladı. Hecebil, sırasıyla şu üniversitelerden mezun oldu:

- İ.Ü Edebiyat Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Lisans
- İTİCU Sosyal Bilimler Enstitüsü Uygulamalı Psikoloji Yüksek Lisans
- İESU Sosyal Bilimler Enstitüsü Klinik Psikoloji Yüksek Lisans

Halen doktora çalışmalarını sürdüren ve çalıştığı süre içinde çocuklar, ergenler ve ailelerle çalışma olanağı bulan Süleyman Hecebil, iki dönem TRT'de yayımlanan "Televizyon Dershanesi" programının Rehberlik dersi sorumluluğunu ve sunuculuğunu yaptı. "Okul Yabancılaşması" konusu üzerine yaptığı kapsamlı araştırma çeşitli basın yayın organlarında geniş yer buldu.

EMDR Terapi, Art Terapi, Bilişsel ve Davranışçı Terapi, Transaksiyonel Analiz, Aile Terapisi, Cinsel Terapi ve çeşitli testlerin uygulaması gibi konularda eğitimler aldı. Türk Psikologlar Derneği üyesi ve 'Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi', 'Yönder Okulları', 'Küçük Şeyler Anaokulları' ve 'Psikolojii Dünyası' markalarının kurucusu olan Hecebil, psikolojik danışma ve kurumsal eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam ediyor.

Okul Dostu; Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından okullar, aileler ve çocuklar için ülkemizde örneği olmayan bir çözüm ve danışmanlık hizmet merkezidir.
Copyright © OkulDostu 2019. Tüm Hakları Saklıdır.