• ÖĞRENME SORUNLARI, ÇÖZÜM VE DANIŞMANLIK MERKEZİ

Uzmanlarımız

Uzm. Psk. Tülin Nilay Canbazlar

Uzman Psikolog Tülin Nilay Canbazlar İstanbul Ticaret Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Aynı üniversitede yüksek lisans eğitimini ve pedagojik formasyon eğitimini tamamlamıştır. Özel bir vakıfta, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde, Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji bölümünde staj eğitimlerini tamamlamıştır. Çeşitli özel ilköğretim okullarında, anaokullarında ve danışmanlık merkezlerinde psikolog olarak çalışmıştır. Psikologlar derneğinden Çocuk Değerlendirme Testleri eğitimine katılmıştır. Aynı zamanda, Cat Tat Kartları, Terapötik Kartlar uygulaması ve Bilişsel Davranışçı psikoterapi eğitimlerine katılmıştır.
İstanbul Doğum Akademisinde, Doğuma Hazırlık Eğitimcisi, Doula ve Doğum Psikoloğu Eğitimcisi Eğitimini tamamlamış olup. Aktif olarak Doğuma Hazırlık Eğitimcisi ve Doğum Psikologluğu yapmaktadır.
 
Çocuklarda duygusal ve davranışsal problemlere yönelik çalışmalar,
(Kaygı, Korku, Arkadaşlık İlişkileri, Öfke Yönetimi, Zorbalık, Özgüven, Çatışma Çözme)
Sosyal Beceri grup çalışmaları,
Okul olgunluğu ve uyum sorunları.
Akademik dikkati geliştirmeye yönelik Düşünme Becerileri çalışmaları,
Yetişkinler için Psikodrama Grup Psikoterapisi,
Ebeveyn Danışmanlığı ve Aile Eğitimleri,
Hamilelik Öncesi ve Sonrasında Danışmanlık yapmaktadır.

Okul Dostu; Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzm. Klinik Psk. Süleyman Hecebil tarafından okullar, aileler ve çocuklar için ülkemizde örneği olmayan bir çözüm ve danışmanlık hizmet merkezidir.
Copyright © OkulDostu 2019. Tüm Hakları Saklıdır.